preloading
فر ترکیبی رشنال مدلIcombi pro

دارای استاندارد جدید
فر رشنال مدل  Icombi pro یک دستگاه جدید وکارآمد است، تمامی اطلاعات مانند رطوبت، سرعت هوا و دما را بطور خودکار تنظیم می کند و به خاطر می سپارد. باز ماندن طولانی مدت درب کابینه پخت و یا استیک ضخیم تر از حد معمول را هشدار می دهد.  فر رشنال  به طور خودکار تنظیمات را اجرا و نتیجه دلخواه را با راندمان بالا تحویل می دهد. در نهایت، این همان چیزی است که فر رشنال Icombi pro  برای آن طراحی شده است!!

فر ترکیبی رشنال مدلIcombi pro
از فر رشنال مدل  Icombi proچه انتظاراتی دارید؟

کنترل فضا و جا
فضای فر رشنال مدل  Icombi proچگونه است؟ فضایی کمتر از ۱ متر مربع برای گوشت، ماهی، مرغ، سبزیجات و مواد غذایی پخته شده دارد. سطح بالاتر تولید، مربوط به تنظیمات هوشمندانه می باشد. با گردش قوی هوا و رطوبت، iDensityControl با حدود ۱۰٪ زمان پخت و پز کوتاه تر، ۵۰٪ محصول بیشتری را تولید می کند. در عین حال،  دارای کانسپت  حسی  جهت کمک به کاربر و احتمال خطای کمتر می باشد.

سیستم پخت و پز
شما هدفتان را بدون در نظر گرفتن تنظیمات فر رشنال دنبال کنید. به عنوان مثال گاهی به طورهمزمان به آماده کردن ۵ عدد استیک و گاهی اوقات ۱۰۰ عدد استیک با کیفیت مشابه نیازدارید. فر رشنال  مدام شرایط غذا را برای  نتایج دلخواه چک می کند و پیشرفت پخت و تنظیم هوشمندانه دما را نیز محاسبه می کند. چه اتفاقی می افتد وقتی مهمانان زودتربرسند و سبزیجات هنوز گریل نشده باشد؟ این فر هوشمند  پارامترهای پخت و پز را به گونه ای تنظیم می کند تا بتوانید همزمان از پخت هر دو نوع  غذای تک و ترکیبی بهره مند شوید و یا ممکن است هر زمان نظرتان تغییر کرد به قسمت فرایند پخت بروید و نتیجه را تغییر دهید.
فر ترکیبی رشنال به طور کامل دما و زمان را تنظیم و خیالتان را از این بابت راحت می کند.
این یک سیستم پخت هوشمند است که شما را به هدفتان می رساند. کارآمد ، ساده، مطمئن
 
مدیر تولید
کار کردن در آشپزخانه برای آماده کردن همه چیز به صورت همزمان و به موقع با استرس و عجله همراه است. مثل این می ماند که از قلم و کاغذ استفاده می کنید یا نرم افزار. زیرا اکنون دیگر فر رشنال مدل Icombi pro   و iProductionManager  به کمک هم این کار را انجام می دهند. اگر ظرف غذا را در قسمت نمایشگر انتخاب کنید به شما نشان  خواهد داد که چه غذای دیگری نیز به طور همزمان می توانید بپزید. شما باید تعیین کنید که پخت با زمان انجام شود یا مصرف انرژی. فر رشنال سیستم هر بخش را بصورت جداگانه رصد می کند، به طوری که زمان پخت و پز به صورت هوشمند با توجه به کمیت و نتیجه مطلوب تنظیم می گردد. ممکن است تصمیم بگیرید که همزمان پخت غذا را شروع و یا به اتمام برسانید. در هردو حالت فر رشنال به شما اعلام می کند که چه موقع لازم است سراغ کابینه پخت بروید.

سیستم مراقبت
 فرایند گریل کردن غذا با رسوبات چسبناک زیادی همراه است که در این صورت فر رشنال باید بلافاصله تمییز شود تا مجددا" مورد استفاده قرار گیرد. تمییز کردن موقت  با سرعت بالا حدودا" دوازده دقیقه ای طول می کشد به طوریکه بلافاصله می توانید برای پخت بروکلی بدون تغییر طعم و بو اقدام کنید. اگر در پایان روز بعد از نظافت اثر لک  بر روی دستگاه بجا مانده باشد این فر هوشمند بلافاصله به شما نشان می دهد که تا چه اندازه تمییز شده است. روش تمییز کردن اکو و یا استاندارد به انتخاب شما انجام می شود. فر ترکیبی رشنال  قادر است اولویتهای شما را  بخاطر بسپارد و برنامه نظافت را در زمان بعدی تنظیم  کند.

مترجم مریم قنبری

آخرین‌های مجله
انتخاب کفپوش برای آشپزخانه رستوران، نانوایی و اغذیه فروشی
انتخاب کفپوش برای آشپزخانه رستوران، نانوایی و اغذیه فروشی

بدلیل جلوگیری از خطرات احتمالی در آشپزخانه های صنعتی انتخاب کفپوش با متریال مناسب بسیار مهم می باشد. بنابراین باید از متریالی استفاده کنید که بادوام، ضد آب، ضد لک و همچنین تمیز کردن آن آسان باشد.
در صورتی که آشپزخانه در معرض دید مشتریان باشد، لازم است متریال و رنگ کفپوش آشپزخانه با دکوراسیون کلی رستوران هماهنگی داشته باشد. اما مهمتر از مسائل ظاهری، باید انتخاب کفپوش بر اساس استانداردها و دستورالعمل های بهداشتی و ساختمانی باشد.

چگونه یک کافی شاپ راه اندازی کنیم؟
چگونه یک کافی شاپ راه اندازی کنیم؟

چنانچه علاقمند به افتتاح کافی شاپ می باشید مقاله زیر می تواند کمک و راهنمای مفیدی برای انجام این کار باشد.

افتتاح یک رستوران چقدر هزینه بر می دارد؟
افتتاح یک رستوران چقدر هزینه بر می دارد؟

هرآنچه که لازم است بدانید؛
وقت آن رسیده که رویایتان درباره رستوران به حقیقت بپیوندد! ولی با چه مقدار هزینه؟ هزینه یک استارتاپ بستگی به لوکیشن، مساحت ،ساخت بنا یا اجاره بنا دارد. مهم نیست چگونه و از کجا شروع می کنید ولی در زیر به برخی از هزینه های این استارتاپ اشاره می کنیم:

تجهیزات لازم برای راه اندازی کافی شاپ
تجهیزات لازم برای راه اندازی کافی شاپ

دستگاه اسپرسو ساز
دستگاه آسیاب قهوه برای تهیه اسپرسو
ابزار لازم برای تهیه اسپرسو مانند پیچر، تمپر، شات، قاشق فوم و غیره
قهوه ساز
ابزار اندازه گیری
ناک باکس، شستشوی پیچر
روش های دم آوری دستی با فیلتر،کتری و غیره

مشاهده همه