رف کافه

این مجموعه واقع در بلوار مرزداران بعد از یادگار امام با مدیریت باریستای گرامی  آقای بهاور سمیعی و سرآشپز آقای میلاد میدانی سعی در ایجاد فضایی راحت و ارائه غذایی سالم، سریع و خوشمزه نموده است. افتخار طراحی و تجهیز این مجموعه با شرکت Habtoor-kitchentech بوده است. در این مجموعه از بهترین دستگاه ها نظیر دستگاه های آماده سازی سیرمن(چرخگوشت، خردکن سبزیجات، خردکن کاتانا) و خطوط پخت AKE، یخچال تاپینگ حرفه ای، پیتزای ایتالیایی Coreco، دستگاه فر پخت نان ترکیبی Unox  و... استفاده شده است.

اطلاعــــــــــات پــــــــــــروژه
  • موقعیت مکانی
    تهران - بلوار مرزداران
آخرین‌های مجله
تاریخچه پیتزا
تاریخچه پیتزا

در متن زیر به صورت مختصر به تاریخچه پیتزا و پیدایش اولیه آن می پردازیم.
اسم پیتزا یادآور کشور ایتالیا و شهرناپل است. این غذای پرطرف‌دار برای تبدیل شدن به یک غذای بین المللی  راه طولانی را پیموده  است.

تقسیم بندی هودهای صنعتی آشپزخانه
تقسیم بندی هودهای صنعتی آشپزخانه

هودهای دیواری به دیوار توسط پیچ  نصب می شود و هودهای مرکزی نیاز به گرفتن ساپورت و اتصالات با محاسبات  مهندسی از سقف دارد که استقرار درست هود موجب بالارفتن ایمنی و ذخیره انرژی و کاهش دمای آشپزخانه و همچنین مانع ورود روغن به کانالهای اگزاست و در نهایت راحتی  پرسنل در زمان کار در آشپزخانه خواهد شد.

ماشین ظرفشویی صنعتی
ماشین ظرفشویی صنعتی

مهمترین دلیل استفاده از ماشین ظرفشویی صنعتی میزان انرژی است زیرا با استفاده از ماشین ظرفشویی صنعتی به میزان زیادی در مصرف اب برق و نیروی کار صرفه جویی می گردد البته علاوه بر کاهش مصرف انرژی یکی دیگر از مسائل مهم بهداشت نظم و انضباط در محیط اشپزخانه صنعتی است  .

انواع استیک
انواع استیک

گوشت گاو یکی از غذاهای مورد علاقه بشر از زمان های خیلی دور است و همچنان یکی از پر مصرف ترین و پرطرفدارترین انواع گوشتها می باشد. اما برش های مختلف گوشت گاو بر چه اساسی ومنشا آن از کجا بوده است؟ یک  استیک خوب چه ویژگی هایی دارد؟ مطلب زیر توسط کارشناسی به نام اتو  Otto به انواع استیک و کیفیت و نحوه برش آن پرداخته است.

مشاهده همه