روکا کافه

کافه و رستوران روکا در طبقه سوم مجتمع اداری تجاری پارک سنتر واقع در چهارراه فرمانیه با فضایی دلنشین و امکانات رفاهی مناسب در کنار منوی منحصر به فرد و سرویس دهی مناسب؛ نمونه ای موفق از ارائه یک ایده نوین در بحث غذا و نوشیدنی است که انتظار طراحی و تجهیز کافه و رستوران این مجموعه با شرکت  Habtoor-kitchentech بوده و سعی بر آن شده تا از بهترین و به روزترین تجهیزات کافه و رستوران نظیر دستگاه قهوه اسپرسو WMF، انواع گریل ، دستگاه پخت نان و فر UNOX و خط ظرفشویی در جهت ارائه خدمات مناسب و در حضور مشتری بهره گرفته شود. 

اطلاعــــــــــات پــــــــــــروژه
  • موقعیت مکانی
    تهران - فرمانیه
آخرین‌های مجله
تاریخچه پیتزا
تاریخچه پیتزا

در متن زیر به صورت مختصر به تاریخچه پیتزا و پیدایش اولیه آن می پردازیم.
اسم پیتزا یادآور کشور ایتالیا و شهرناپل است. این غذای پرطرف‌دار برای تبدیل شدن به یک غذای بین المللی  راه طولانی را پیموده  است.

تقسیم بندی هودهای صنعتی آشپزخانه
تقسیم بندی هودهای صنعتی آشپزخانه

هودهای دیواری به دیوار توسط پیچ  نصب می شود و هودهای مرکزی نیاز به گرفتن ساپورت و اتصالات با محاسبات  مهندسی از سقف دارد که استقرار درست هود موجب بالارفتن ایمنی و ذخیره انرژی و کاهش دمای آشپزخانه و همچنین مانع ورود روغن به کانالهای اگزاست و در نهایت راحتی  پرسنل در زمان کار در آشپزخانه خواهد شد.

ماشین ظرفشویی صنعتی
ماشین ظرفشویی صنعتی

مهمترین دلیل استفاده از ماشین ظرفشویی صنعتی میزان انرژی است زیرا با استفاده از ماشین ظرفشویی صنعتی به میزان زیادی در مصرف اب برق و نیروی کار صرفه جویی می گردد البته علاوه بر کاهش مصرف انرژی یکی دیگر از مسائل مهم بهداشت نظم و انضباط در محیط اشپزخانه صنعتی است  .

انواع استیک
انواع استیک

گوشت گاو یکی از غذاهای مورد علاقه بشر از زمان های خیلی دور است و همچنان یکی از پر مصرف ترین و پرطرفدارترین انواع گوشتها می باشد. اما برش های مختلف گوشت گاو بر چه اساسی ومنشا آن از کجا بوده است؟ یک  استیک خوب چه ویژگی هایی دارد؟ مطلب زیر توسط کارشناسی به نام اتو  Otto به انواع استیک و کیفیت و نحوه برش آن پرداخته است.

مشاهده همه