فست فود تومو

غرفه تومو در فودکورت مرکز خرید اپال با منوی غذاهای ایتالیایی از پیش غذا تا پاستا و پیتزا های ایتالیایی آماده ارائه محصولات متفاوتی به مخاطبان خود می باشد.

طراحی این غرفه با توجه به موقعیت آن در محدوده غرب تهران و عضویت در مجموعه ی اپال با کاربری تجاری ، اداری و تفریحی ما را برآن داشت تا تکراری صحیح از این برند شناخته شده را با ساختار غرفه در فودکورت پیاده سازی نماییم.

در این پروژه از تجهیزات با کیفیت صنعتی ایرانی ، ایتالیایی ، آمریکایی و اسپانیایی استفاده شده است. مشاوره ، طراحی و تجهیز این مجموعه برعهده شرکت Habtoor-kitchentech می باشد.

اطلاعــــــــــات پــــــــــــروژه
  • موقعیت مکانی
    تهران - فودکورت اپال
آخرین‌های مجله
تاریخچه پیتزا
تاریخچه پیتزا

در متن زیر به صورت مختصر به تاریخچه پیتزا و پیدایش اولیه آن می پردازیم.
اسم پیتزا یادآور کشور ایتالیا و شهرناپل است. این غذای پرطرف‌دار برای تبدیل شدن به یک غذای بین المللی  راه طولانی را پیموده  است.

تقسیم بندی هودهای صنعتی آشپزخانه
تقسیم بندی هودهای صنعتی آشپزخانه

هودهای دیواری به دیوار توسط پیچ  نصب می شود و هودهای مرکزی نیاز به گرفتن ساپورت و اتصالات با محاسبات  مهندسی از سقف دارد که استقرار درست هود موجب بالارفتن ایمنی و ذخیره انرژی و کاهش دمای آشپزخانه و همچنین مانع ورود روغن به کانالهای اگزاست و در نهایت راحتی  پرسنل در زمان کار در آشپزخانه خواهد شد.

ماشین ظرفشویی صنعتی
ماشین ظرفشویی صنعتی

مهمترین دلیل استفاده از ماشین ظرفشویی صنعتی میزان انرژی است زیرا با استفاده از ماشین ظرفشویی صنعتی به میزان زیادی در مصرف اب برق و نیروی کار صرفه جویی می گردد البته علاوه بر کاهش مصرف انرژی یکی دیگر از مسائل مهم بهداشت نظم و انضباط در محیط اشپزخانه صنعتی است  .

انواع استیک
انواع استیک

گوشت گاو یکی از غذاهای مورد علاقه بشر از زمان های خیلی دور است و همچنان یکی از پر مصرف ترین و پرطرفدارترین انواع گوشتها می باشد. اما برش های مختلف گوشت گاو بر چه اساسی ومنشا آن از کجا بوده است؟ یک  استیک خوب چه ویژگی هایی دارد؟ مطلب زیر توسط کارشناسی به نام اتو  Otto به انواع استیک و کیفیت و نحوه برش آن پرداخته است.

مشاهده همه