فود کورت رویال تراس

فودکورت رویال تراس واقع در مجتمع تجاری رویال سعادت آباد در پل مدیریت، یکی از پروژه های اجرایی شرکت حبتور اینترنشال می‌باشد.

فضای این فودکورت در محیطی قرار گرفت است که چشم انداز بسیار دلنشینی دارد، و کانسپت های در نظر گرفته شده برای این فودکورت خاص هستند.  

رستوران ها و کافه های فعال در فودکورت رویال تراس شامل کافی شاپ ویونا، رستوران ته چین بار، رستوران دونر گاردن، کافه بیکری فرانسوی، رستوارن غذاهای آسیایی بامبو اکسپرس، فست فود جاست برگر و مرغ سوخاری چیکسو است.

تجهیزات استیل بر اساس چیدمان GALLEY یا راهرویی در کانسپت فست  فود و ایتالیایی فودکورت رویال تراس طراحی و چیدمان شده است.

راه اندازی آشپزخانه صنعتی و تجهیز این کانسپت ها توسط تیم حبتور صورت گرفته است. بر این اساس برای هر کانسپت با توجه به نیاز خاص مجموعه لوازم و تجهیزات ویژه تامین و بر اساس نقشه طراحی شده تیم حبتور چیدمان شده است.

برای رستوران آسیایی بامبو اکسپرس واقع در بخش شرقی فودکورت رویال تراس، از اجاق های حرفه وگ Mareno  استفاده شده است. این اجاق پخت غذاهای خاص آسیایی را به بهترین وجه انجام می‌دهد.

 

فودکورت رویال تراس سعادت آباد

 

هودهای به کار گرفته شده در اجرای این پروژه طوری طراحی شده‌اند که هوای تازه را به داخل آشپزخانه ارسال می‌کنند و سیکل جریان هوا به صورتی است که بوی نامطبوع را در داخل فضای فودکورت رویال تراس به هیچ عنوان منتشر نمی‌کند. همین فاکتور سپری کردن زمان در این فضا را برای بازدید کنندگان دلپذیر می‌نماید.

تجیهزات اصلی به کار گرفته شده در کانسپت فست فود و کنتاکی فودکورت رویال تراس سعادت آباد دستگاه سرخ کن هنی پنی آمریکایی، گازهای با طراحی و ساخت اختصاصی کیچن تک، هودهای چند جداره تمام استیل ساخت کیچن تک، فر برقی و شوکیس و دیسپلی مرغ هنی پنی هستند.

طراحی نقشه های تاسیسات و جانمایی غرفه های فودکورت رویال تراس  توسط شرکت  Habtoor-kitchentech  انجام شده است.همچنین مشاوره، طراحی و تجهیز رستوران های بامبو، چیکسو، جاست برگر و کافی شاپ ویونا توسط تک آشپزخانه انجام شده است. طراح داخلی خانم روشنک تهرانی و طراح مجموعه آقای رضا دانشمیر می باشند. کارفرمایان مجموعه نیز برادران افشار و خانم کمالی که با تلاش فراوان این مجموعه بی نظیر را راه اندازی کردند.

اطلاعــــــــــات پــــــــــــروژه
  • موقعیت مکانی
    تهران - سعادت آباد
آخرین‌های مجله
چالش‌ها و مزیت‌های استفاده از ربات‌ها به عنوان وسایل آشپزی
چالش‌ها و مزیت‌های استفاده از ربات‌ها به عنوان وسایل آشپزی

ربات ها به انسان این قابلیت را میدهند تا از انجام کارهای تکراری رهایی یابند. درهرحال با ورود به فضای همکاری با ربات‌ها، به حمایت مستقیم از انسان ها میپردازیم. پیشبینی میشود در آینده ربات‌ها با فضای آشپزخانه ترکیب شده و همچون دیگر وسایل کاربرد خاص و ویژه‌ای پیدا کنند.در این مقاله به سناریو‌های متفاوتی که ربات به انسان کمک میکند اشاره میکنیم، سپس چالش‌ها و مزیت‌های ورود ربات‌ها به فضای آشپزخانه را مشخص خواهیم کرد.

مطالعه مقدماتی خطرات زیست محیطی از طریق ماتریس GUT (ماتریس اولویت بندی فرایندها و کاربرد آن در آشپزخانه صنعتی)
مطالعه مقدماتی خطرات زیست محیطی از طریق ماتریس GUT (ماتریس اولویت بندی فرایندها و کاربرد آن در آشپزخانه صنعتی)

فقدان اقدامات پیش‌گیرانه موثر می‌تواند به بیماری‌ها و حوادث ناشی از کار منجر شود. برای شناسایی و کاهش این خطرات، ماتریس GUT با تعیین میزان «ضرورت»، «فوریت» و «اهمیت» مشکلات، آنها را اولویت بندی میکند. در این مقاله ماتریسی مطرح شده که در آن خطرات زیست محیطی موجود در آشپزخانه صنعتی یک بیمارستان دانشگاهی بررسی می‌شود.

تجهیزات مورد نیاز کترینگ : همه آنچه برای شروع این کسب و کار به آن نیاز دارید
تجهیزات مورد نیاز کترینگ : همه آنچه برای شروع این کسب و کار به آن نیاز دارید

لیست تجهیزات مورد نیاز کترینگ باید قبل از نهایی شدن همه چیز کامل باشد زیرا نظم کار شما به این فراهم بودن این ابزارهای حیاتی گره خورده است. بررس تمام تجهیزات و لوازم قبل از شروع به کار کترینگ یکی از با اهمیت ترین پله‌های موفقیت است.

در این بلاگ لیست تجهیزات مورد نیاز برای موفقیت در راه اندازی کترینگ آورده شده است تا با خیال آسوده وارد این کسب و کار شوید یا اگر در این حوزه فعال هستید با نگاه دقیق‌تری همه چیز را در آشپزخانه کترینگ خود چیدمان کنید.

راه اندازی فست فود چگونه است؟
راه اندازی فست فود چگونه است؟

اگر رویای شما راه اندازی فست فود است ، ممکن است در نظر داشته باشید تا یک شعبه از رستوران‌های زنجیره‌ای را خریداری کنید. ممکن است در نگاه اول مسیری سر راست به نظر برسد اما چون قبل از ورود به حوزه رستوران داری حتما یکی از مشتریان پر پا قرص رستوران‌های زنجیره ای محبوبمان بوده‌ایم و هر کدام از آنها موفق به نظر می‌رسند.

اما همه چیز خیلی واضح و بدون مشکل نخواهد بود، حتی اگر راه اندازی فست فود با خرید و قرار داد با یک رستوران شناخته شده و مطرح باشد. اول از همه هزینه که اول از همه باید پرداخت کنید در اکثر موارد بالا است.

در این بلاگ در مورد تمام جزییات مسیر برای راه اندازی فست فود و شرایط ممکن برای خرید یک شعبه از رستوران‌های زنجیره‌ای را بررسی خواهیم کرد.

مشاهده همه