رستوران تایم لپس

کافه رستوران تایم لپس متشکل از یک آشپزخانه قابل رویت و یک فضای بار میباشد. طراحی و تجهیز این مجموعه که در طبقه پنجم یکی از معروف ترین مجتمع های تجاری کیش قرار دارد، برعهده شرکت Habtoor-kitchentech بوده است. انواع غذاهای ایتالیایی در این مجموعه پخت و سرو میگردد؛ جهت تجهیز از برندهای معروفی چون فر رشنال آلمان، گریل و اجاق گاز هیرو، سرخ کن های دین آمریکا و یخچال های کورکو اسپانیا استفاده شده است. در بخش کافه مجموعه از دستگاه قهوه سن مارکو ایتالیا در کنار برندهای شناخته شده دیگری چون اسکاتمن و ویتامیکس استفاده شده است. سرعت و کیفیت ارائه سرویس خط مشی اصلی در طراحی و تجهیز این مجموعه بوده است.

اطلاعــــــــــات پــــــــــــروژه
  • موقعیت مکانی
    جزیره کیش
آخرین‌های مجله
انواع استیک
انواع استیک

گوشت گاو یکی از غذاهای مورد علاقه بشر از زمان های خیلی دور است و همچنان یکی از پر مصرف ترین و پرطرفدارترین انواع گوشتها می باشد. اما برش های مختلف گوشت گاو بر چه اساسی ومنشا آن از کجا بوده است؟ یک  استیک خوب چه ویژگی هایی دارد؟ مطلب زیر توسط کارشناسی به نام اتو  Otto به انواع استیک و کیفیت و نحوه برش آن پرداخته است.

اهمیت منو
اهمیت منو

انواع وطبقه بندی منو
مزایا و معایب انواع مختلف منو
اصول برنامه ریزی منو و عوامل مورد نظر
مراحل برنامه ریزی منو
روانشناسی منو
دقت و درستی منو

هوای تازه
هوای تازه

آنچه که میتواند به عنوان یک تجربه ناخوشایند به هنگام غذا خوردن در رستوران ها شکل گیرد؛ بوی بد و ماندگاری غذا در سالن اصلی است.

فر ترکیبی رشنال مدلIcombi pro
فر ترکیبی رشنال مدلIcombi pro

دارای استاندارد جدید
فر رشنال مدل  Icombi pro یک دستگاه جدید وکارآمد است، تمامی اطلاعات مانند رطوبت، سرعت هوا و دما را بطور خودکار تنظیم می کند و به خاطر می سپارد. باز ماندن طولانی مدت درب کابینه پخت و یا استیک ضخیم تر از حد معمول را هشدار می دهد.  فر رشنال  به طور خودکار تنظیمات را اجرا و نتیجه دلخواه را با راندمان بالا تحویل می دهد. در نهایت، این همان چیزی است که فر رشنال Icombi pro  برای آن طراحی شده است!!

مشاهده همه