رشنال Rational

 برند رشنال rational اولین بار در سال ۱۹۷۶ در کشور آلمان با ساخت تجهیزات صنعتی رستورانها ازجمله فر ترکیبی (کامبی استیمر) با سیستم در حال پیشرفت وارد عرصه تکنولوژی گردید. این نوآوری در صنعت رستوران برند رشنال را در رده تکنولوژی برتر قرار داده است.

تنوع پخت همزمان، تنها سیستم پخت و پز به همراه ۵ حس، پیاده سازی دقیق خواسته های شما، ترکیب هوشمندانه، قدرت ۴ برابری سیستم پخت، تولید بخار تازه، مدیریت هوشمند رطوبت، سیستم شستشوی خودکار از ویژگی های فر پخت ترکیبی رشنال هستند.

کاهش ۱۰ درصدی مواد اولیه، کاهش ۹۵ درصدی روغن، کاهش ۲۸ درصدی مصرف انرژی، کاهش ۳۰ درصدی ساعت کاری، کاهش ۳۰ درصدی فضای اشغال شده، حذف هزینه های مربوط به تصفیه آب و ... از مزایای محصولات این برند می باشد.

شرکت تک آشپزخانه (کیچن تک) به عنوان نماینده رسمی رشنال در ایران ارائه دهنده دستگاههای رشنال به همراه لوازم جانبی مواد شوینده اصلی دستگاه و خدمات پس از فروش این دستگاه است.

محصولات رشنال Rational

آخرین‌های مجله

طراحی کاربردی آشپزخانه های صنعتی

طراحی کاربردی آشپزخانه های صنعتی

به هنگام راه اندازی یک رستوران و ورود به صنعت رستوران داری، افراد اغلب اهمیت طراحی و چیدمان را فراموش می‌کنند. در بدترین حالت، کارآفرینان تنها زمانی به فکر ایجاد تغییر و اصلاح چیدمان آشپزخانه می‌افتند که عملکرد دستگاه‌ها و تجهیزات مختل شده و بهره برداری مطلوب به خطر افتاده است.

کریمه لوپز بانوی تاثیرگذار صنعت غذا

کریمه لوپز بانوی تاثیرگذار صنعت غذا

کریمه لوپز بانوی تاثیر‌گذار صنعت غذا و سرآشپز رستوران معروف گوچی آستریا که با تلاش و پشت کار و اعتقاد به اصل برابری و با رویکردی آرام و آزاد، عنوان بهترین سرآشپز زن جهان را از آن خود کرده و اعتقاد دارد زنان باید با یکدیگر متحد شوند و همیشه از یکدیگر حمایت کنند. در حال حاضر، هیچ داستان موفقیتی جذاب‌تر از داستان بانوی سرآشپز مکزیکی کریمه لوپز نیست. اما در پس موفقیت خیره کننده او چه چیزی نهفته است و چه چیزی او را به یک فرد تاثیر گذار تبدیل می‌کند؟

 
بانوان تاثیرگذار صنعت غذا و نوشیدنی

بانوان تاثیرگذار صنعت غذا و نوشیدنی

هر روزه زنان بیشتری در صنایع F&B (غذا و نوشیدنی) در حال ایفای نقش‌های مدیریتی هستند. آن‌ها راه زنان خارق‌العاده‌ای را دنبال می‌کنند که در طول سال‌ها، مسیر کسب‌وکار را هموار کرده و به طور مداوم در حال اثبات این امر هستند که بازار رقابتی نیازمند یک نیروی محرکه می‌باشد.

 

تجهیزات مورد نیاز آشپزخانه صنعتی هتل ها کدام ها هستند؟

تجهیزات مورد نیاز آشپزخانه صنعتی هتل ها کدام ها هستند؟

با درک اطلاعات اساسی در مورد تجهیزات مورد نیاز آشپزخانه صنعتی هتل‌ها دانش جامعی در این باره کسب خواهید کرد. اطلاع از این موارد برای فراهم کردن کارکرد دقیق در این فضا و بالا نگه‌داشتن کیفیت در هتل‌های چند ستاره ضروری است.

هدف البته این است که آشپزخانه‌ای راه اندازی کنید که با نیازهای هتل کاملا منطبق باشد، همین‌طور بهترین تجربه ممکن را برای میهمانان هتل فراهم کند. در ادامه با تجهیزات مورد نیاز آشپزخانه هتل‌های چند ستاره آشنا می‌شوید.

مشاهده همه