وی ام اف WMF

برند WMF، یکی از محبوبترین برندها در آلمان است که توانسته طی سال‌های فعالیت خود با ارائه محصولات با کیفیت و گارانتی کامل خدمات خود، به یک برند تجاری قابل اعتماد در زمینه تولید محصولاتی برای پخت و پز، خوردن و آشامیدن، تبدیل شود. برند WMF تاریخچه‌ای طولانی دارد، که در سال ۱۸۵۳ در گیزلینگن تاسیس شد و از پایان سال ۲۰۱۶ بخشی از گروه SEB فرانسه گردید.

بیش از ۱۶۰ سال است که گروه WMF و نمایندگی WMF در سرتاسر جهان، تلاش می‌کند تا مردم را برای خلق لحظات زیبا در حین آشپزی و خوردن غذا گرد هم آورد. در حال حاضر این برند با ۶۰۰۰ کارمند در بیش از ۹۰ کشور فعالیت می‌کند و نمایندگی WMF در سراسر جهان وجود دارد. WMF در سال ۲۰۱۶ توانست عنوان برندی که بیشترین رشد را در بین برندهای دیگر داشته است، کسب کند.

هر روز بیش از ۱۰۰ میلیون نفر در دنیا از محصولات WMF برای پخت و پز و خوردن و آشامیدن در منازلشان استفاده می‌کنند یا اگر غذایی نمی‌پزند، قهوه می‌خورند و یا از رستوران‌ها و کترینگ‌هایی که از محصولات WMF استفاده می‌کنند، سفارش غذا می‌دهند.

همه کارمندان نمایندگی WMF در همه جای جهان، تلاش می‌کنند تا افراد را گرد هم جمع کنند چه در خانه چه در هرجای دیگری و با ارائه محصولات با کیفیت لذت و حس خوش را برای آن‌ها به ارمغان آورند و این لذت را با ارائه محصولاتی با طراحی زیبا، عملکرد عالی و کیفیت بالا برای هر آشپزی مهیا کرده‌اند.

محصولات برند WMF شامل سه بخش ابزار آشپزخانه، تجهیزات کافی شاپ و آماده سازی قهوه و تجهیزات هتل می‌شود.

WMF محصولاتی با کیفیت و عملکرد بالا و طراحی زیبا را برای همه آشپزان ارائه می‌دهد که حتی با دقیق‌ترین استانداردهای جهانی هم همخوانی دارد. برند WMF با تاریخچه طولانی که دارد توانسته چهره‌ای بین المللی کسب کند تا جایی که به عنوان برندی که نوآوری را همراه با استاندارهای جهانی همراه کرده است، الهام بخش سایر برندها شده است.

محصولات WMF می‌تواند در تمام مراحل پختن، خوردن و آشامیدن در کنار شما باشد. از تجهیزات آماده سازی غذا همچون چاقوهای با کیفیت گرفته تا تجهیزات پخت و سرخ کردن با ماهی تابه‌ها و قابلمه، لیوان‌ها و پارچ‌های روی میز و تجهیزات کافی شاپ و آماده سازی انواع قهوه و اسپرسو و .... WMF همه این لحظات را از سال ۱۸۵۳ برای مشتریانش خاص کرده است.

از سال ۱۹۲۷ کمپانی WMF در آلمان شروع به طراحی دستگاه های قهوه برای صنعت کافی شاپ کرد. هر یک از دستگاه های قهوه به صورت جداگانه در کمپانی WMF آزمایش شده و تنها در صورت بی عیب و نقص بودن از کارخانه خارج می‌شوند. درواقع WMF مبتکر راحتی در صنعت قهوه بوده است. بیش از ۸۵ سال پیش دستگاه های قهوه WMF انقلابی جهت سهولت کار برای مبتدی‌ترین کاربرها به پا کرد. دستگاه های قهوه اتوماتیک WMF بدون نیاز به باریستا و یا فردی حرفه‌ای تنها با لمس یک دکمه نیاز و خواسته شما را برآورده می‌کند.

امکان برنامه‌ریزی به صورت پیشرفته در دستگاه قهوه WMF، آن را از سایر دستگاه‌ها متمایز کرده است. از دیگر ویژگی‌های دستگاه های قهوه WMF می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • همراه با دو آسیاب و تمپر خودکار
  • امکان تنظیم فشار تمپینگ
  • دارای سیستم اتواستیم به همراه سه نوع فوم
  • دارای سیستم برنامه ریزی پیشرفته
  • سیستم پیش تزریق (Pre-Infusion)
  • با قابلیت تعیین گِرم قهوه برای هر هد گروپ
  • کنترل دمای آب برای هر منو به صورت جداگانه
  • با شبکه‌های تاشو برای قراردادن فنجان و لیوان بلند
  • در رنگ‌بندی‌های مختلف متناسب با نیاز شما

شرکت تک آشپزخانه (کیچن تک) تنها نمایندگی WMF و واردکننده دستگاه های قهوه صنعتی WMF به همراه Cup&cool و یخچال است که دارای گواهی نمایندگی فروش، خدمات و خدمات پس از فروش از کمپانی WMF در ایران می‌باشد.

آخرین‌های مجله
چالش‌ها و مزیت‌های استفاده از ربات‌ها به عنوان وسایل آشپزی
چالش‌ها و مزیت‌های استفاده از ربات‌ها به عنوان وسایل آشپزی

ربات ها به انسان این قابلیت را میدهند تا از انجام کارهای تکراری رهایی یابند. درهرحال با ورود به فضای همکاری با ربات‌ها، به حمایت مستقیم از انسان ها میپردازیم. پیشبینی میشود در آینده ربات‌ها با فضای آشپزخانه ترکیب شده و همچون دیگر وسایل کاربرد خاص و ویژه‌ای پیدا کنند.در این مقاله به سناریو‌های متفاوتی که ربات به انسان کمک میکند اشاره میکنیم، سپس چالش‌ها و مزیت‌های ورود ربات‌ها به فضای آشپزخانه را مشخص خواهیم کرد.

مطالعه مقدماتی خطرات زیست محیطی از طریق ماتریس GUT (ماتریس اولویت بندی فرایندها و کاربرد آن در آشپزخانه صنعتی)
مطالعه مقدماتی خطرات زیست محیطی از طریق ماتریس GUT (ماتریس اولویت بندی فرایندها و کاربرد آن در آشپزخانه صنعتی)

فقدان اقدامات پیش‌گیرانه موثر می‌تواند به بیماری‌ها و حوادث ناشی از کار منجر شود. برای شناسایی و کاهش این خطرات، ماتریس GUT با تعیین میزان «ضرورت»، «فوریت» و «اهمیت» مشکلات، آنها را اولویت بندی میکند. در این مقاله ماتریسی مطرح شده که در آن خطرات زیست محیطی موجود در آشپزخانه صنعتی یک بیمارستان دانشگاهی بررسی می‌شود.

تجهیزات مورد نیاز کترینگ : همه آنچه برای شروع این کسب و کار به آن نیاز دارید
تجهیزات مورد نیاز کترینگ : همه آنچه برای شروع این کسب و کار به آن نیاز دارید

لیست تجهیزات مورد نیاز کترینگ باید قبل از نهایی شدن همه چیز کامل باشد زیرا نظم کار شما به این فراهم بودن این ابزارهای حیاتی گره خورده است. بررس تمام تجهیزات و لوازم قبل از شروع به کار کترینگ یکی از با اهمیت ترین پله‌های موفقیت است.

در این بلاگ لیست تجهیزات مورد نیاز برای موفقیت در راه اندازی کترینگ آورده شده است تا با خیال آسوده وارد این کسب و کار شوید یا اگر در این حوزه فعال هستید با نگاه دقیق‌تری همه چیز را در آشپزخانه کترینگ خود چیدمان کنید.

راه اندازی فست فود چگونه است؟
راه اندازی فست فود چگونه است؟

اگر رویای شما راه اندازی فست فود است ، ممکن است در نظر داشته باشید تا یک شعبه از رستوران‌های زنجیره‌ای را خریداری کنید. ممکن است در نگاه اول مسیری سر راست به نظر برسد اما چون قبل از ورود به حوزه رستوران داری حتما یکی از مشتریان پر پا قرص رستوران‌های زنجیره ای محبوبمان بوده‌ایم و هر کدام از آنها موفق به نظر می‌رسند.

اما همه چیز خیلی واضح و بدون مشکل نخواهد بود، حتی اگر راه اندازی فست فود با خرید و قرار داد با یک رستوران شناخته شده و مطرح باشد. اول از همه هزینه که اول از همه باید پرداخت کنید در اکثر موارد بالا است.

در این بلاگ در مورد تمام جزییات مسیر برای راه اندازی فست فود و شرایط ممکن برای خرید یک شعبه از رستوران‌های زنجیره‌ای را بررسی خواهیم کرد.

مشاهده همه