Habtoor

پروژه
مجموعه کافه دیدار

کافه دیدار واقع در باغ دیدار و در مجتمع تجاری ایرانمال قرار دارد. حجم بالای مراجعین در طول ایام هفته از ویژگی‌های این مجموعه است. طراحی و تجهیز فضای کافه بر عهده شرکت Habtoor-kitchentech بوده و در این راستا از برندهای معروفی همچون رشنال، سن مارکو جهت بیکری و تولید وعده‌های غذایی محدود مجموعه و برندهای دیگری چون ویتامیکس، اسکاتمن، کورکو و دیگر محصولات با کیفیت صنایع استیل در قالب تولیداتی چون بار سرد و انواع دستگاه‌های برودتی بهره گرفته شده است. درکل از کادر حرفه‌ای و استفاده از بهترین مواد اولیه دارای محیطی شیک و دلنشین.

ایرانمال در غرب تهران قرار دارد. مجموعه‌ای که متشکل از تعداد زیادی رستوران و کافه و فودکورت می‌باشد. حضور مراجعین در ساعات مختلف ارزش این واحدهای غذایی را دو چندان کرده است. باغ دیدار از مهم‌ترین سراهای این مجموعه می‌باشد. ایجاد کافه‌ای در مرکز این سرا از جذاب‌ترین اتفاقات رخ داده در ایرانمال می‌باشد.

لکه‌گذاری اولیه توسط تیم طراح معمار صورت گرفت و چیدمان دستگاه‌ها و خطوط آماده‌سازی محصول و ارائه آن توسط شرکت حبتور انجام شده است. محدودیت‌های این پروژه نکته‌ای بود که سعی شد با طراحی اصولی و استفاده درست از تجهیزات به نقطه قوت تبدیل شود. استفاده از فر رشنال جهت بیکری و پخت غذاها، استفاده از یخچال‌های میز کاری و تجهیزاتی که تا ارتفاع نود سانتی متر به صورت ماکزیمم فضا را اشغال می‌کنند باعث شد کلیه فعالیت‌ها در یک محیط باز و قابل رویت به بهترین شکل اتفاق بیوفتد.

یخچال‌های اسپانیایی کورکو، بلندرهای مخصوص کافه ویتامیکس امریکا، یخساز ایتالیایی جهت تولید بالای یخ، دستگاه اسپرسو مناسب جهت ارائه سرویس به بهترین نحو، شو کیس کیک جهت نمایش کیک‌ها در کنار یونیت بار سرد جهت آماده‌سازی و سرو نوشیدنی‌های سرد با ماکزیمم نمایش ممکن از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته می‌باشد.

مسلما فر پخت کامبی استیمر رشنال شاخص‌ترین قسمت این کافه می‌باشد. دستگاهی که علارغم نداشتن مکش کافی در مجموعه، این امکان را با استفاده از تکنولوژی روز به وجود آورد تا از پخت انواع شیرینی و غذا در حضور خودتان، لذت ببرید.

بـــرای مشـــاوره و طـــراحی تمــــاس بگیــــرید


شرکت حبتور با بیش از یک دهه تجربه در انجام پروژه‌های بزرگ و متنوع در زمینه طراحی و راه اندازی آشپزخانه صنعتی و تامین تجهیزات کافه و رستوران، آماده مشاوره، اجرا و راه اندازی کافه، رستوران و یا فست فود شماست.
برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

Consultation

رزرو وقت مشاوره