Habtoor

برند هنی پنی
برند هنی پنی
henny-penny

هنی پنی

هنی پنی یکی از برندهای معروف که یک سازنده آمریکایی و از پیشگامان صنعت غذا و فست فود است.  به‌ویژه به خاطر تجهیزات تجاری با کیفیت بالا شناخته می‌شود.هنی پنی خود را به عنوان یک ارائه‌دهنده قابل اعتماد و نوآور با توجه به نیاز مشتریان و بازار و با توجه به محیط زیست تجهیزات خود را به روز کرده و در حال پیشرفت در این صنعت می باشد.  

یکی از محصولات برجسته هنی پنی، خط تولید فرایر آن است که به دلیل قابلیت اعتماد، کارایی و فناوری پیشرفته فرایند سرخ کردن شناخته می‌شود. این فرایر به طور منظم نتایج سرخ‌کردنی قارچی، سیب‌زمینی سرخ‌شده و سایر موارد سرخ‌کردنی را ارائه می‌دهد، در حالی که مصرف انرژی و هزینه‌های عملیاتی را برای مکان‌های خدمات غذایی بهینه می‌کند.

علاوه بر فرایر، هنی پنی طیف گسترده‌ای از تجهیزات خدمات غذایی را ارائه می‌دهد از جمله فرایر فشاری، چرخ‌رو، فرهای کمبی، کابین‌های نگهداری و موارد دیگر. هر یک از این محصولات برای تامین نیازهای خواسته‌شده در آشپزخانه‌های کامرسیال طراحی شده‌اند و عملکرد، مقاومت و سهولت استفاده بالایی را ارائه می‌دهند.

products

محصولات هنی پنی henny-penny

بـــرای تجهیز و طـــراحی آشپزخانه صنعتی تمــــاس بگیــــرید

شرکت حبتور با بیش از یک دهه تجربه در انجام پروژه‌های بزرگ و متنوع در زمینه طراحی و راه اندازی آشپزخانه صنعتی و تامین تجهیزات آشپزخانه صنعتی با برندهای مختلف از جمله هنی پنی، آماده مشاوره، اجرا و راه اندازی کافه رستوران و یا فست فود شماست.
برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

our latest news

آخرین مقالات ما