Habtoor

برند رشنال
برند رشنال
rational

رشنال

برند رشنال rational اولین بار در سال ۱۹۷۶ در کشور آلمان یکی از پیشروان تولید کنندگان دستگاه‌های آشپزخانه صنعتی برای رستوران‌ها، هتل‌ها، بیمارستان‌ها و صنایع غذایی دیگر است. با بیش از ۴۰ سال تجربه در فناوری آشپزی مدرن، این برند استانداردهای بالا را در کیفیت و عملکرد دستگاه‌هایش حفظ کرده و به یکی از معتبرترین برندها در این صنعت تبدیل شده است.

تنوع پخت همزمان، تنها سیستم پخت و پز به همراه ۵ حس، پیاده سازی دقیق خواسته های شما، ترکیب هوشمندانه، قدرت ۴ برابری سیستم پخت، تولید بخار تازه، مدیریت هوشمند رطوبت، سیستم شستشوی خودکار از ویژگی های فر پخت ترکیبی رشنال هستند. دستگاه‌های راشنال به دلیل طراحی مدرن، فناوری پیشرفته و کارایی بالا، شامل انواع دستگاه‌های بخارپز و فرهای گازی/برقی برای آشپزی انواع غذاها به صورت صنعتی هستند. این دستگاه‌ها ویژگی‌هایی مانند کنترل دما و زمان، تنظیمات پیش‌فرض برای غذاهای مختلف و گزینه‌های اتصال به شبکه‌های اینترنتی را ارائه می‌دهند.

products

محصولات رشنال rational

بـــرای تجهیز و طـــراحی آشپزخانه صنعتی تمــــاس بگیــــرید

شرکت حبتور با بیش از یک دهه تجربه در انجام پروژه‌های بزرگ و متنوع در زمینه طراحی و راه اندازی آشپزخانه صنعتی و تامین تجهیزات آشپزخانه صنعتی با برندهای مختلف از جمله رشنال، آماده مشاوره، اجرا و راه اندازی کافه رستوران و یا فست فود شماست.
برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

our latest news

آخرین مقالات ما