Habtoor

برند مارنو
برند مارنو
mareno

مارنو

برند مارنو Mareno دارای محصولات طراحی شده در زمینه آشپزخانه صنعتی در سال ۱۹۶۲ با سبکی مدرن و نوآوری شناخته شد. مارنو یکی از معروف‌ترین برندهای ایتالیایی در زمینه تجهیزات حرفه‌ای آشپزخانه است. با بیش از ۵۰ سال تجربه در این صنعت، این برند به خاطر کیفیت بالا، طراحی مدرن و عملکرد قابل اعتماد تجهیزات خود شناخته شده است. مارنو انواع مختلفی از تجهیزات حرفه‌ای آشپزخانه را ارائه می‌دهد که شامل اجاق‌ها و فر‌ها، گریل‌ها، فرایرها و سایر وسایل می‌شود.

این برند به عنوان نمادی از کیفیت و کارایی در صنعت رستوران‌ها، هتل‌ها، بیمارستان‌ها و سایر مکان‌های خدماتی شناخته می‌شود. با تعهد مارنو به کیفیت، نوآوری و ابتکار، این برند همچنان گزینه اول سر آشپزان یا صاحبان آشپزخانه صنعتی و صاحبان کسب‌وکارهای خدمات غذایی است. مارنو یکی از برترین تولیدکنندگان تجهیزات آشپزخانه در جهان شناخته می‌شود.

products

محصولات مارنو mareno

بـــرای تجهیز و طـــراحی آشپزخانه صنعتی تمــــاس بگیــــرید

شرکت حبتور با بیش از یک دهه تجربه در انجام پروژه‌های بزرگ و متنوع در زمینه طراحی و راه اندازی آشپزخانه صنعتی و تامین تجهیزات آشپزخانه صنعتی با برندهای مختلف از جمله مارنو، آماده مشاوره، اجرا و راه اندازی کافه رستوران و یا فست فود شماست.
برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

our latest news

آخرین مقالات ما