Habtoor

برند سیرمن
برند سیرمن
sirman

سیرمن

برند سیرمن یکی از نام‌های برجسته در تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی و آماده سازی غذا از ۵۰ سال پیش در حال فعالیت  است که به خاطر اصالت ایتالیایی خود شناخته شده‌است. این برند دارای طیف کاملی از ماشین الات آماده سازی و پخت غذا می باشد که با بیش از ۴۰ سال تجربه در صنعت، این برند یکی از پیشگامان در تولید تجهیزات نوآورانه برای آماده‌سازی مواد غذایی و نوشیدنی‌ها شده است. در طراحی و عملکرد، محصولات سیرمن با رعایت بالاترین استانداردهای ایمنی و بهداشتی تولید می‌شوند و به عنوان ابزارهای ضروری در آشپزخانه‌های حرفه‌ای و صنعتی شناخته می‌شوند.

سیرمن با تمرکز بر ارائه دستگاه‌های پیشرفته و قابل اعتماد، محصولات با کیفیت بالا و عملکرد برتری ارائه می‌دهد که در راحتی و کارایی در آماده‌سازی انواع غذاها و نوشیدنی‌ها کمک می‌کند. از دستگاه‌های برش، آسیاب‌ها،  نواع کالباس بر با طراحی مدرن و کلاسیک، چرخ گوشت، همبرگر زن، پاستاساز، آسیاب و میکسرانواع ابزارهای پخت و پز، محصولات سیرمن انعطاف پذیری را برای هر نیاز آشپزخانه‌ای و پذیرایی فراهم می‌کند.

products

محصولات سیرمن sirman

بـــرای تجهیز و طـــراحی آشپزخانه صنعتی تمــــاس بگیــــرید

شرکت حبتور با بیش از یک دهه تجربه در انجام پروژه‌های بزرگ و متنوع در زمینه طراحی و راه اندازی آشپزخانه صنعتی و تامین تجهیزات آشپزخانه صنعتی با برندهای مختلف از جمله سیرمن، آماده مشاوره، اجرا و راه اندازی کافه رستوران و یا فست فود شماست.
برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

our latest news

آخرین مقالات ما