Habtoor

برند لینکلن
برند لینکلن
lincoln

لینکلن

برند لینکلن به خاطر تجهیزات خدمات غذایی با کیفیت بالا، به ویژه در زمینه فرهای پخت با جریان پرفشار هوای گرم به نام impinge و با سرعت پخت بالا و اجاق‌های نقاله همینطور تجهیزات پخت و پز روی میز شناخته می‌شود. با یک تاریخچه غنی که چند دهه را شامل می‌شود، لینکلن شهرت محکمی برای قابلیت اعتماد، نوآوری و عملکرد در آشپزخانه‌های تجاری در سراسر جهان کسب کرده است. یکی از محصولات پرچمدار لینکلن، خط اجاق‌های نقاله آن است که به خاطر کارایی، یکنواختی و توانایی مدیریت وظایف پخت برای حجم بالا شناخته می‌شوند. این اجاق‌ها دارای فناوری‌های پیشرفته پخت، کنترل دما دقیق و تنظیمات قابل تنظیم برای متنوع کردن غذاها و ترجیحات پخت مختلف هستند.

علاوه بر اجاق‌های نقاله، لینکلن یک مجموعه گسترده از تجهیزات پخت روی میز ارائه می‌دهد که شامل گریل‌ها، زیرسوزن‌ها و توسترها می‌شود. این دستگاه‌های کوچک اما قدرتمند طراحی شده‌اند تا با بهره‌گیری از فضای بهینه، نتایج پخت بی‌نظیری را ارائه دهند، بنابراین برای آشپزخانه‌های پرکاربرد با فضای محدود مناسب هستند.

products

محصولات لینکلن lincoln

بـــرای تجهیز و طـــراحی آشپزخانه صنعتی تمــــاس بگیــــرید

شرکت حبتور با بیش از یک دهه تجربه در انجام پروژه‌های بزرگ و متنوع در زمینه طراحی و راه اندازی آشپزخانه صنعتی و تامین تجهیزات آشپزخانه صنعتی با برندهای مختلف از جمله لینکلن، آماده مشاوره، اجرا و راه اندازی کافه رستوران و یا فست فود شماست.
برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

our latest news

آخرین مقالات ما