Habtoor

برند ویتامیکس
برند ویتامیکس
vitamix

ویتامیکس

ویتامیکس یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید مخلوط‌کن‌ها و دستگاه‌های پرکاربرد برای آشپزخانه‌ها و صنایع غذایی است. این برند برجسته در سال ۱۹۴۹ موسس برند ویتامیکس Vitamix نخستین تبلیغ تجاری خود برای معرفی این مخلوط کن را تولید و منتشر کرد و توانسته استانداردهای بالایی را در طراحی و ساخت محصولات خود حفظ کند و به عنوان یکی از پیشگامان در این صنعت شناخته شود.

از ویژگی های برتر مخلوط کن ویتامیکس که با توجه به نیاز بازار در مدلهای مختلف تولید شده است می توان بدون لرزش بودن و قدرت بالای آن نام برد. دستگاه‌های ویتامیکس به دلیل کیفیت بالا، عملکرد قدرتمند، و قابلیت انعطاف‌پذیری در استفاده در محیط‌های مختلف، از جمله خانگی، تجاری، و صنعتی، مورد توجه بسیاری از مصرف‌کنندگان و کاربران حرفه‌ای قرار گرفته‌اند. این دستگاه‌ها برای مخلوط کردن مواد مختلف، از جمله میوه‌ها، سبزیجات، بسته‌بندی‌های یخ‌زده، و مواد خشک، استفاده می‌شوند و از آنها در تهیه انواع آبمیوه، سس‌ها، سوپ‌ها، و انواع مخلوط‌های غذایی متنوع می‌توان بهره برد.

products

محصولات ویتامیکس vitamix

بـــرای تجهیز و طـــراحی آشپزخانه صنعتی تمــــاس بگیــــرید

شرکت حبتور با بیش از یک دهه تجربه در انجام پروژه‌های بزرگ و متنوع در زمینه طراحی و راه اندازی آشپزخانه صنعتی و تامین تجهیزات آشپزخانه صنعتی با برندهای مختلف از جمله ویتامیکس، آماده مشاوره، اجرا و راه اندازی کافه رستوران و یا فست فود شماست.
برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

our latest news

آخرین مقالات ما