Habtoor

برند کورکو
برند کورکو
coreco

کورکو

برند اسپانیایی کورکو Coreco که در هر ۵ قاره جهان دارای نمایندگی می باشد، از سال ۱۹۸۶ تا کنون در زمینه تجهیزات آشپزخانه صنعتی مشغول به فعالیت است. برند کورکو به خاطر تولید تجهیزات یخچال‌های صنعتی و مجمدان تجاری معروف است. این برند به عنوان سازنده دستگاه‌هایی برای نگهداری ایمن و موثر اقلام غذایی در محیط‌های صنعتی و تجاری شناخته می‌شود. با بیش از چهل سال تجربه در این زمینه، کورکو به عنوان رهبر در صنعت محسوب می‌شود.

محصولات کورکو شامل یخچال‌ها، فریزرها، اتاق‌های سرد و دستگاه‌های خنک‌کننده صنعتی مختلف است که به عنوان اجزای حیاتی زیرساخت‌ها در هتل‌ها، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و سایر مجموعه‌های خدماتی عمل می‌کنند. این دستگاه‌ها برای ملاقات با نیازهای گوناگون مشتریان، از جمله نیازهای نگهداری اقلام غذایی در شرایط دمایی مختلف، طراحی و ساخته شده‌اند کمپانی کورکو با توجه به نیاز مشتری و اهمیت به بهبود محیط زیست، تجهیزاتی با طراحی‌های با کیفیت در اختیارمشتریان خود قرار می دهد. این محصولات بی سرو صدا و علاقمند به محیط زیست، با استفاده از تکنولوژی جدید کم مصرف، دارای آلاینده‌های خیلی کمتر که پیوسته در آزمایشگاه های کورکو در حال تجزیه و تحلیل هستند..

products

محصولات کورکو coreco

بـــرای تجهیز و طـــراحی آشپزخانه صنعتی تمــــاس بگیــــرید

شرکت حبتور با بیش از یک دهه تجربه در انجام پروژه‌های بزرگ و متنوع در زمینه طراحی و راه اندازی آشپزخانه صنعتی و تامین تجهیزات آشپزخانه صنعتی با برندهای مختلف از جمله کورکو، آماده مشاوره، اجرا و راه اندازی کافه رستوران و یا فست فود شماست.
برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

our latest news

آخرین مقالات ما