Habtoor

پروژه
مجموعه هفت خوان شیراز

رستوران هفت خوان شیراز با هفت رستوران مجزا، پذیرای هر سلیقه‌ای است. از رستوران سنتی فرود با غذا‌های اصیل ایرانی و موسیقی زنده گرفته تا کافی شاپ‌های زریر و گیسیا با فضایی دنج و مدرن، رستوران بلیان با منوی فست فود، رستوران باربیکیو گرسیوز با طعم‌ غذاهای بی‌نظیر، رستوران نوفل و رستوران بوفه سیندخت با تنوع غذایی بالا، هر آنچه که از یک رستوران انتظار دارید را در هفت خوان خواهید یافت.

این مجموعه که از سال ۱۳۸۹ افتتاح شده، با امکانات فوق العاده و فضایی دلنشین، به یکی از معروف‌ترین و پرآوازه‌ترین رستوران‌های شیراز تبدیل شده است. همچنین، فضایی مجزا برای مهمانان ویژه و برگزاری جشن‌ها و آتلیه نیز در نظر گرفته شده است تا تجربه‌ای به یاد ماندنی را رقم زند.

شرکت حبتور با سابقه درخشان در زمینه طراحی آشپزخانه صنعتی و تجهیز آشپزخانه‌ صنعتی، در این پروژه نیز با تعهد و تخصص خود، نقشی کلیدی ایفا کرده است. برای تجهیز این مجموعه بهترین برندهای آمریکایی فست فود مانند هنی پنی (Henny penny)، لینکلن (Lincoln)، فرای مستر (Frymaster)، سیلورکینگ (Silver king)، دین (Dean)، ویتامیکس (Vitamix)، نیکو (Nieco)، کروم استار (Star) و به ‌نام‌ترین برندهای ایتالیایی مانند IGF، Friulinox مورد استفاده قرار گرفته است. طراحی تجهیزات فست فود، مشاوره، ارائه نقشه‌های تاسیسات و تجهیز کامل رستوران هفت خان توسط شرکت Habtoor-kitchentech انجام شده است.

بـــرای مشـــاوره و طـــراحی تمــــاس بگیــــرید


شرکت حبتور با بیش از یک دهه تجربه در انجام پروژه‌های بزرگ و متنوع در زمینه طراحی و راه اندازی آشپزخانه صنعتی و تامین تجهیزات کافه و رستوران، آماده مشاوره، اجرا و راه اندازی کافه، رستوران و یا فست فود شماست.
برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

Consultation

رزرو وقت مشاوره