Habtoor

پروژه
مجموعه فودکورت مهر و ماه

مجموعه حبتور با استفاده از امکانات و تجربیات خود در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی، طراحی آشپزخانه صنعتی رستوران، ساخت و تامین تجهیزات کافه رستوران در این مسیر گام‌هایی موثر برداشت. فود کورت مجموعه مهر و ماه در شش کیلومتری شهر قم افتتاح شد. مشاوره، ارائه نقشه‌های تاسیسات، طراحی و راه اندازی تجهیزات فود کورت مهر و ماه که شامل غرفه ایتالیایی (Angelo)، غرفه فست فود (Fast & Fun)، غرفه برگر (TouchBurger)، غرفه ساندویچ سرد (CityBurger) و… می‌شود، توسط شرکت Habtoor-kitchentech انجام شده است.

فود کورت مجموعه مهر و ماه قم در شش کیلومتری شهر قم قرار دارد. این مجموعه دارای دو مولفه مهم و اساسی می‌باشد. فضایی برای خرید و توقف مراجعین که در جاده در ساعات طولانی در حال رانندگی بوده‌اند و صرف غذا و نوشیدنی. تصورات عموم جامعه از غذای بین راهی غذایی با کیفیت نامناسب و نامطمئن می‌باشد. مجموعه مهر و ماه قم با این تفکر شکل گرفت تا ضمن ارائه غذای با کیفیت، این تفکر را نیز در اذهان مخاطبین تغییر دهد.

درباره پروژه فودکورت مهر و ماه

مدت زمان کوتاه توقف و لزوم ادامه مسیر بر مبنای برنامه‌های تعریف شده باعث می‌گردد تا سرویس دهی سریع و هماهنگی بین پخت و سرو بسیار حائز اهمیت باشد.

حساسیت‌های مدیریت مجموعه جناب آقای ساعدی نیا و تیم‌های در گیر در این پروژه باعث گردید مجموعه مهر و ماه با بالاترین استانداردهای یک فود کورت شکل گیرد. مجموعه‌ای که پا را فراتر گذاشته است و امروز پذیرای افرادی است که از شهر قم صرفا برای گذران وقت، خرید و استفاده از فود کورت به آن مراجعه می‌کنند.

این مجموعه شامل غرفه ایتالیایی (Angelo)، غرفه فست فود (Fast & Fun)، غرفه برگر (Touch Burger)، غرفه ساندویچ (city burger)،… می‌باشد. شرکت مشاور در زمینه طراحی چیدمان و تجهیز غرفه‌ها مجموعه حبتور می‌باشد. حفظ ارتباط میان مجموعه مشاور و مدیران مهر و ماه باعث گردید در سالیان بعد باز طراحی غرفه‌هایی در این مجموعه رخ دهد. اتفاقی که با توجه به تغییر نیازهای بازار امری طبیعی و عادی می‌باشد.

افتتاح غرفه پلو بار که تمرکز بر ارائه غذای ایرانی با سرعت سرو بالاتر از غذای سلف سرویس ایرانی را دارد مثالی است برای باز طراحی‌های عنوان شده. در تجهیز مجموعه مهر و ماه قم از بروزترین تجهیزات فست فودی مانند فرهای پخت پیتزا برند کوپونه ایتالیا، تاپینگ‌های مخصوص پیتزا برند کورکو اسپانیا، صنایع استیل مخصوص خطوط فست فود ساخت شرکت حبتور، سرخ کن‌های تحت فشار هنی پنی و انواع تجهیزات باکیفیت مورد نیاز جهت تجهیز رستوران ایرانی، رستوران ایتالیایی و… استفاده شده است.

بـــرای مشـــاوره و طـــراحی تمــــاس بگیــــرید


شرکت حبتور با بیش از یک دهه تجربه در انجام پروژه‌های بزرگ و متنوع در زمینه طراحی و راه اندازی آشپزخانه صنعتی و تامین تجهیزات کافه و رستوران، آماده مشاوره، اجرا و راه اندازی کافه، رستوران و یا فست فود شماست.
برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

Consultation

رزرو وقت مشاوره