Habtoor

پروژه
فودکورت رویال تراس

فودکورت رویال تراس واقع در مجتمع تجاری رویال سعادت آباد در پل مدیریت، یکی از پروژه‌های اجرایی شرکت حبتور اینترنشال می‌باشد. فضای این فودکورت در محیطی قرار گرفت است که چشم‌انداز بسیار دلنشینی دارد و کانسپت‌های در نظر گرفته شده برای این فودکورت خاص هستند. رستوران‌ها و کافه‌های فعال در فودکورت رویال تراس شامل کافی شاپ ویونا، رستوران ته چین بار، رستوران دونر گاردن، کافه بیکری فرانسوی، رستوران غذاهای آسیایی بامبو اکسپرس، فست فود جاست برگر و مرغ سوخاری چیکسو است. تجهیزات استیل بر اساس چیدمان GALLEY یا راهرویی در کانسپت فست فود و ایتالیایی فودکورت رویال تراس طراحی و چیدمان شده است.+

درباره پروژه فودکورت رویال تراس

راه اندازی آشپزخانه صنعتی و تجهیز این کانسپت‌ها توسط تیم حبتور صورت گرفته است. بر این اساس برای هر کانسپت با توجه به نیاز خاص مجموعه لوازم و تجهیزات ویژه تامین و بر اساس نقشه طراحی شده تیم حبتور چیدمان شده است. برای رستوران آسیایی بامبو اکسپرس واقع در بخش شرقی فودکورت رویال تراس، از اجاق‌های حرفه‌ای mareno استفاده شده است. این اجاق پخت غذاهای خاص آسیایی را به بهترین وجه انجام می‌دهد.

هودهای به کار گرفته شده در اجرای این پروژه طوری طراحی شده‌اند که هوای تازه را به داخل آشپزخانه ارسال می‌کنند و سیکل جریان هوا به صورتی است که بوی نامطبوع را در داخل فضای فودکورت رویال تراس به هیچ عنوان منتشر نمی‌کند. همین فاکتور سپری کردن زمان در این فضا را برای بازدید کنندگان دلپذیر می‌نماید.

تجهیزات اصلی به کار گرفته شده در کانسپت فست فود و کنتاکی فودکورت رویال تراس سعادت آباد دستگاه سرخ کن هنی پنی آمریکایی، گازهای با طراحی و ساخت اختصاصی کیچن تک، هودهای چند جداره تمام استیل ساخت کیچن تک، فر برقی و شوکیس و دیسپلی مرغ هنی پنی هستند.

طراحی نقشه‌های تاسیسات و جانمایی غرفه‌های فودکورت رویال تراس توسط شرکت Habtoor-kitchentech انجام شده است. همچنین مشاوره، طراحی و تجهیز رستوران‌های بامبو، چیکسو، جاست برگر و کافی شاپ ویونا توسط تک آشپزخانه انجام شده است. طراح داخلی خانم روشنک تهرانی و طراح مجموعه آقای رضا دانشمیر می‌باشند. کارفرمایان مجموعه نیز برادران افشار و خانم کمالی که با تلاش فراوان این مجموعه بی‌نظیر را راه اندازی کردند.

بـــرای مشـــاوره و طـــراحی تمــــاس بگیــــرید


شرکت حبتور با بیش از یک دهه تجربه در انجام پروژه‌های بزرگ و متنوع در زمینه طراحی و راه اندازی آشپزخانه صنعتی و تامین تجهیزات کافه و رستوران، آماده مشاوره، اجرا و راه اندازی کافه، رستوران و یا فست فود شماست.
برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

Consultation

رزرو وقت مشاوره