Habtoor

پروژه
مجموعه فست فود لذت

فودکورت مجتمع تجاری همیلا سنتر از مجموعه‌های غذایی جدیدی است که به تازگی و در بهار سال ۱۴۰۳ افتتاح شده است. یکی از غرفه‌های موجود در این فودکورت غرفه‌ای با عنوان «لذت» می‌باشد. لذت غرفه‌ای جهت ارائه غذاهای ترکی در فودکورت می‌باشد. این غرفه توسط تیم «مانسن» و با همراهی جناب آقای وارسته و جناب آقای احمد مهرانفر، تعریف کانسپت و تجهیز شده است و در آینده‌ای نزدیک شاهد شعب بیشتری از این برند در نقاط مختلف شهر و کل کشور خواهیم بود. از آنجایی که منوی این غرفه بر مبنای غذای ترکی پایه‌گذاری شده است، انواع پیده و نان‌ها به صورت کاملا تازه و با استفاده از تنور مخصوصی که بدین منظور تهیه شده است پخته می‌شوند.

همچنین دونرها در دو نوع مرغ و گوشت نیز در این غرفه ارائه می‌شوند که با استفاده از دستگاه‌های دونر وارداتی از کشور ترکیه تهیه می‌گردد. انواع کباب‌های ترکی و فلافل به همراه باقلوا و چای و پیش غذاهای ترکی از آیتم‌های مهم منوی این غرفه می‌باشد. شرکت حبتور در مراحل مختلفی اعم از ارائه مشاوره، تعریف کانسپت و همچنین تکمیل مدارک فنی پروژه از قبیل نقشه‌های چیدمان و نقشه‌های زیر ساختی تاسیسات در کنار تیم پروژه حضور داشته است. در انتها نیز تامین تجهیزات و ملزوماتی چون یخچال‌ها، گریل‌ها، سرخ کن‌ها و سایر اقلام صنایع استیل توسط تیم حبتور تجهیز گردیده است.

به طور کلی مجموعه حبتور با ارائه خدمات مشاوره، طراحی آشپزخانه صنعتی، تجهیز و راه اندازی آشپزخانه صنعتی، به شما در ایجاد فضایی کارآمد و مدرن برای پخت و پز غذا کمک می‌کند.

بـــرای مشـــاوره و طـــراحی تمــــاس بگیــــرید

شرکت حبتور با بیش از یک دهه تجربه در انجام پروژه‌های بزرگ و متنوع در زمینه طراحی و راه اندازی آشپزخانه صنعتی و تامین تجهیزات کافه و رستوران، آماده مشاوره، اجرا و راه اندازی کافه، رستوران و یا فست فود شماست.
برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

Consultation

رزرو وقت مشاوره