Habtoor

پروژه
مجموعه فست فود مینت

پروژه مینت یک پیتزا شاپ واقع در خیابان دربند تهران می‌باشد که طراحی آشپزخانه صنعتی و تامین تجهیزات آن توسط شرکت حبتور انجام شده است. تمرکز این فست فود بیشتر بر ارائه دو سبک پیتزای ایتالیایی و آمریکایی است. این پروژه شامل چهار طبقه اعم از: طبقه ۲- فضای پخت اصلی، ظرفشورخانه، آماده سازی. طبقه ۱- فضای سردخانه، انبار خشک، بار انداز. طبقه همکف، پخت پیتزای ایتالیایی و فضای سالن و طبقه اول، فضای کافه و همچنین روف مجموعه در طبقه فوقانی می‌باشد.

در این مجموعه برای تهیه پیتزاهای ایتالیایی از فر گنبدی ایتالیایی و همچنین فر ایتالیایی دوناتلو از برند کوپونه استفاده شده است که در طبقه همکف و در مقابل دید مشتریان تهیه پیتزا به صورت لایو توسط فر گنبدی انجام می‌شود. همچنین برای تهیه پیتزاهای آمریکایی از فر ریلی برند لینکولن در فضای آشپزخانه ۲- استفاده شده است که آماده‌سازی و ارسال سفارشات دلیوری مستقیما از این آشپزخانه انجام می‌پذیرد. در این مجموعه انواع پیتزا، در کنار آیتم‌های دیگری مانند برگر و آیتم‌های مختصر نوشیدنی سرد و گرم درکافه اراِئه می‌شود.

بـــرای مشـــاوره و طـــراحی تمــــاس بگیــــرید

شرکت حبتور با بیش از یک دهه تجربه در انجام پروژه‌های بزرگ و متنوع در زمینه طراحی و راه اندازی آشپزخانه صنعتی و تامین تجهیزات کافه و رستوران، آماده مشاوره، اجرا و راه اندازی کافه، رستوران و یا فست فود شماست. برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

Consultation

رزرو وقت مشاوره