Habtoor

پروژه
مجموعه فست فود پیکو

فودکورت مجتمع تجاری همیلا سنتر از مجموعه‌های غذایی جدید می‌باشد که به تازگی در بهار سال ۱۴۰۳ افتتاح شده است. یکی از غرفه‌های موجود در این فودکورت غرفه‌ای با عنوان «پیکو» می‌باشد. پیکو غرفه‌ای جهت ارائه غذاهای ایتالیایی مانند پاستا و پیتزا است که توسط تیم «مانسن» و با همراهی جناب آقای وارسته و جناب آقای احمد مهرانفر، تعریف کانسپت و تجهیز شده است و در آینده‌ای نزدیک شاهد شعب این برند در نقاط مختلف شهر و کل کشور خواهیم بود. خط پاستا در این غرفه بر روی کانتر و جلوی دیدگان مشتریان می‌باشد و انواع پاستا با استفاده از دستگاه «وک» برقی اینداکشن ارائه می‌شوند. همچنین فر پیتزا در این غرفه از نوع فر پیتزا گنبدی تهیه شده است که در مجاورت تاپینگ مسطح به طول دو متر قرار گرفته است.

فرآیند پهن کردن خمیر و انجام تاپینگ پیتزا در مقابل دیدگان مشتریان صورت می‌پذیرد که بر جذابیت هر چه بیشتر این غرفه افزوده است. از آنجایی که قسمت آماده‌سازی و تهیه خمیر از ارکان اساسی و بسیار مهم در کانسپتی مانند پیتزا می‌باشد، از خمیرگیر دو سرعته استفاده شده است تا امکان تهیه خمیر با کیفیت بالاتر مهیا گردد. سایر تجهیزات استفاده شده در این غرفه اعم از یخچال‌ها و سایر صنایع استیل مورد استفاده، تولید شرکت حبتور می‌باشد. شرکت حبتور در مراحل مختلف ارائه مشاوره، تعریف کانسپت و همچنین تکمیل مدارک فنی پروژه چون نقشه‌های چیدمان و نقشه‌های زیر ساختی تاسیسات در کنار تیم این پروژه حضور داشته است.

پلن فست فود پیکو

طراحی پلن فست فود پیکو توسط شرکت حبتور

تیم حبتور در این پروژه همگام با مشتری از مرحله مشاوره و بازدید از پروژه، تا طراحی آشپزخانه صنعتی و نظارت بر اجرا و نصب تجهیزات فست فود در کنار مشتری حضور داشته است.

شروع پروژه با جلسات ابتدایی بررسی پروژه آغاز شد. سپس با توجه به مختصات جغرافیایی پروژه و ایده‌های غذایی مطرح، سعی شد تا ضمن امکان‌سنجی، کانسپت مناسب جهت هر یک از واحدهای غذایی انتخاب و به کارفرمای پروژه پیشنهاد گردد.

بعد از نهایی شدن کانسپت پیشنهادی، اعضای مستقر در دپارتمان‌های حبتور فعالیت خود را به صورت مستقل و با هدف اجرای صحیح پروژه پیش بردند.

بـــرای مشـــاوره و طـــراحی تمــــاس بگیــــرید

شرکت حبتور با بیش از یک دهه تجربه در انجام پروژه‌های بزرگ و متنوع در زمینه طراحی و راه اندازی آشپزخانه صنعتی و تامین تجهیزات کافه و رستوران، آماده مشاوره، اجرا و راه اندازی کافه، رستوران و یا فست فود شماست.
برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید.

Consultation

رزرو وقت مشاوره